Onur Akay

Onur Akay


Belgelensin affetmem diyen Kibariye'ye işte belge!

18 Şubat 2021 - 10:33

Beyaz TV’de Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto’nun sunduğu ve magazin gündemini belirleyen Söylemezsem Olmaz’ın dün yayınlanan bölümüne canlı telefon bağlantısı yaptım. Konuştuğumuz konu bitince programın yorumcularından Arto, “Onur güzel bir bomban var mı bizle paylaşacağın?” demişti.
Bende Arto’ya söz verdiğim için, Magazin Masası’nda ilk yayınlanan yazımda iddia olarak kalan bir bomba olaya, son noktayı koymak istedim.
Türkiye’nin eşsiz seslerinden 60 yaşındaki Kibariye'nin kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık, yıllardır Kiboş’u aldattığı yönünde iddialarla gündeme geldi. Küçükbalçık, geçmişte birçok kez farklı kadınlarla objektiflere yakalanansa da Kiboş kocasını hep bağrına bastı. Daha önce yaşanan bazı aldatma vakalarına küçük tepkiler gösterdiği de olan Kibariye’yi, her olayın finalinde ihaneti affeden kadın rolü ile izledik.
Kibariye, "Kocam seni istemiyorum derse ancak o zaman giderim.” açıklaması ile saygınlığını bile hiçe saydı. Onca olayda kendi deyimiyle kofti bir durum bulamayan Kibariye, daha önce benim de 2018 yılında yazdığım ve magazin gündemine gelen boşanacaklar haberlerini de hep yalanladı.
Bu aldatma vakalarının biri de 2018 yılında yaşanmıştı. “Yine Kibariye ile Ali Küçükbalçık boşanıyor mu?” “İşte o kadın!” gibi başlıklar magazin sayfalarını süslüyordu.
Bu sefer, Ali Küçükbalçık’ın Lübnanlı spor hocası Doha Elenouty ile aşk yaşadığı ve hamile bıraktığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hatta Küçükbalçık’ın, eve rahat girsin diye sevgilisini kızı Birgül’ün spor hocası yaptığı ve Kibariye ile de tanıştırdığı da magazin kulislerinde konuşuluyordu.
Kiboş yine, “Yuvamı kolay kolay bozmam, düşünme aşamasındayım. Ali istemezse hemen giderim. Sadece kızım Birgül için üzülüyorum o kadar” demişti.
Çok geçmeden Lübnanlı Doha Elenouty konu ile ilgili magazin basınına açıklama yapmış ve “Ali Bey ile duygusal anlamda hiçbir bağım yok. Sadece dostane bir ilişkimiz var. Hamile olduğum da yalan. Ali Bey, Kibariye Hanım’ı çok seviyor." ifadelerini kullanmıştı.
16 Ocak 2019 yılında Nilay Dorsa ile ikimize gelen bir proje teklifini görüşmesi için bir araya gelmiştik. O gün yanımıza gelen yapımcıların yanında Doha Elenouty de vardı. Doha’yı görünce, kendisine köşemde yayınlamak için bazı sorular sormak istiyorum dedim. “Bu konuda aslında istediklerimi tam söyleyemedim ve sana içimi dökmek istiyorum Onur’cuğum.” diyen Doha’ya sorularımı sordum ve cevaplarını da telefonuma kaydettim. Ancak o günlerde telefonumda yaşanan bir arıza nedeni ile röportaj kaldı. Daha sonra o telefonun arızası giderilince içinde bulunan dosyalarımı da bilgisayarıma aktarmış ama o röportajı unutmuştum.
Geçtiğimiz günlerde Meltem Miraloğlu ile yaptığım röportajı ararken, karşıma çıkan Doha Elenouty ile röportajımı dinleyince büyük bir şok yaşadım. Belgelensin affetmem diyen Kibariye’ye işte belge diyen bir röportaj karşıma çıktı ve bunu iki sene sonra Magazin Masası okuyucuları için kaleme aldım.

İşte o röportajımız:

“HAMİLE OLDUM, ÇOCUK ALDIRDIM”

Onur Akay: Doha’cığım seni görünce böyle birkaç soru sormak istedim. Türkiye’desin diğ mi?

Doha Elenouty: Öncelikle şunu söyleyeyim. Benim babam Türk. Ben Türk’üm Lübnanlı değilim. Benim Annem Lübnanlı. Ben 14 yaşından beri Türkiye’de modellik yapıyorum. Birçok defileye çıktım. Sonra Spor hocası olmaya karar verdim sporu sevdiğim için. Bir de üniversite okudum ben spor üzerine. Onun için spor yapmaya karar verdim.

Onur Akay: Kibariye ve eşi ile gündeme geldin. Kibariye neden boşanmak istedi? Senden niye kıskanmış olabilir?

Doha Elenouty: Hamile oldum, çocuk aldırdım yani kıskanır… Kocası, basın, çocuk… Bende olsam bende kıskanırım!

Onur Akay: Sana ilgi duyuyor muydu Ali?

Doha Elenouty: İlgi duyuyordu. Benden sonra başka bir kadın daha çıktı. Onla da aşk yaşamış, bunla aşk yaşamış. İnan o kadar çok kırıldım ki, o kadar çok üzüldüm ki psikolojim bozuldu. Günah. Sonuçta ben de 22-23 yaşında bir kızım. Benim de hayatımda insanlar var. Benim de annem var, benim de babam var. Benim de ailem var.

Onur Akay: Sizin aranızda bir aşk oldu mu?

Doha Elenouty: Onur’cuğum aşk yaşadık.

Onur Akay: Hiç evine gittin mi onların?

Doha Elenouty: Evine gittim.

Onur Akay: Sordu mu Kibariye hamile olup olmadığınla ilgili sorular?
Doha Elenouty: Hamileymişsin Doha, gel buraya, aşk yaşamışsın, hamileymişsin Seni Lübnan’dan o getirmiş. Çok iyi niyetli bir insan olduğum için, sonradan gülere anlattım böyle böyle diye…

Onur Akay: Görüşüyor musunuz şu anda onlarla?

Doha Elenouty: Hayır, hayır hayır… Hiçbir şekilde görüşmüyorum.
Onur Akay: Ali Bey’le görüşmüyorsun?

Doha Elenouty: Hayır, hiçbir şekilde görüşmüyorum. Herkes hata yapmaya meyilli…
Onur Akay: Bu olay seni yıprattı mı?

Doha Elenouty: Çok yıprattı, çok yıprattı.

Onur Akay: Neler yaşadın?

Doha Elenouty: Çok şeyler yaşadım. Annemden tepki aldım, babamdan tepki aldım, ailemden tepki aldım, amcamdan tepki aldım. Doha şöyle bir kız. Doha, Ali Küçükbalçık’la anılan, yuva yıkan… Onur’cuğum zaten ben seni 16 yaşından beri tanıyorum. Konuyu bana sordun, sorduğun için söylüyorum.

Onur Akay: Bu yaşadıklarını ilk kez mi anlatıyorsun?

Doha Elenouty: Bu kadar içimi ilk defa döktüm. İlk defa döktüm. Sen söylediğin için nasıl oldu, nasıl gelişti diye. İlk defa döktüm yani.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum