Büyük olay,büyük kavga! Güllü'nün kiraladığı kamp alanın kirasını ödemediği için mülk sahipleriyle çıkan kavgada bıçaklar çekildi!

Büyük olay! Büyük kavga! Şarkıcı Güllü ortalığı birbirine kattı küfürler havada uçuştu, bıçaklar çekildi Fethiye’yi bütün gece uyutmayan kavga karakolda sonlandı! Hit olmuş parçaların sahibi arabesk sanatçısı uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen müzik piyasasında kaybolan Güllü şimdi büyük bir skandallar ile gündeme geldi!

Büyük olay,büyük kavga! Güllü'nün kiraladığı kamp alanın kirasını ödemediği için mülk sahipleriyle çıkan kavgada bıçaklar çekildi!
10 Ağustos 2021 - 08:23

Büyük olay! Büyük kavga! Şarkıcı Güllü ortalığı birbirine kattı küfürler havada uçuştu, bıçaklar çekildi Fethiye’yi bütün gece uyutmayan kavga karakolda sonlandı! Hit olmuş parçaların sahibi arabesk sanatçısı uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen müzik piyasasında kaybolan Güllü şimdi büyük bir skandalla geliyor gündeme. Yer Fethiye Çalış’ta bir kamp alanı Ağır küfürler savurudu güllü! O sırada arbede devam ediyor. Güllü’nün kızı sert bir şekilde vuruyor adama ve bir anda büyük bir çığlık yankılanıyor sinirli adam seslerden anlaşıldığı üzere kesici bir alet tutuyor! Güllü ağır hakaretlerine devam ediyor ve kavgayı görüntüleyen muhabiri de es geçmiyor. Bu skandal kavga iddiaya göre kira yüzünden çıkmış! Fethiye’de bir kamp alanı işleten güllü burayı mülk sahipleri Alper Anıç ve sevgilisi Begüm Ay’dan kiralamış. Mülk sahiplerinin iddiasına göre güllü kiraladığı kamp alanın 7 aydır kirasını vermiyormuş mülk sahipleri kirayı isteyince de bu skandal kavga çıkmış ortaya Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Magazin’in olaydan sonra bağlantı kurduğu mülk sahibi Alper Anıç Güllü’nün kendilerine toplamda 50 bin tl borcu olduğunu ama kavganın ardından Güllü’nün hesaplarına 10 Bin TL yatırdığını söyledi Güllü’nün menajeri ise kavganın Güllü Hanım’la ilgisinin olmadığını kavgaya bile karışmadığını söyledi! Kavgada darp edilen begüm ay ise darp raporu aldı. Taraflar birbirinden şikayetçi oldular.
Alper Anıç canlı yayına bağlandı olayın arka perdesini açıkladı.
Anıç “Güllü hanımın kira borcu vardı kendisiyle iletişime geçtiğimizde haziran ayında ödeyeceğim dedi ama ödemedi temmuz da öderim dedi ödemedi. Kira problemi yüzünden kız arkadaşıma seni öldürürüm gibi tehditler söyledi kendisinin çok fazla alkol alışkanlığı var. Eşim Begüm'ün saçını yoldular kavga boyunca ayırmaya çalıştım ben herhangi kaba kuvvet kullanmadım oldukça şiddetle yaklaştılar bize Güllü Hanım tırmıkla üstüme yürüdü.” Dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum