Tom Cruise koronavirüse yakalandı iddiası!

Koronavirüs nedeniyle çekimleri aksayan Görevimiz Tehlike 7 filminin setinden kötü bir haber daha geldi. 58 yaşındaki Tom Cruise'nin koronavirüse yakalandığı iddia edildi. Sette çalışan herkese aralarından birinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı söylendi.

Tom Cruise koronavirüse yakalandı iddiası!
28 Haziran 2021 - 13:01 - Güncelleme: 29 Haziran 2021 - 09:08
Görevimiz Tehlike 7 filmi çekimleri koronavirüs vakaları nedeniyle sık sık aksarken yeni bir haber daha geldi. Sette koronavirüs paniği yaşanırken bir süredir ortalarda görünmeyen Tom Cruise'un test sonucunun pozitif çıktığı iddia edildi.

 İddialara göre "Sette çalışan herkese aralarından birinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı söylendi. Uzun süredir ortalarda görünmediği için de herkes bu kez koronavirüse yakalanan kişinin Tom Cruise olduğunu düşünmeye başladı." Ama bu konuda hiçbir kesin açıklama yapılmadı. Mission Impossible setinde bir buçuk yıldır aksamalar, iptaller gibi istenmeyen olaylar yaşanıyor. Cruise'un sette koronavirüs önlemlerine uymayan kişilere yönelik küfürlü konuşmalarının kaydı da basına yansımıştı. Özetle Mission Imposible: 7 filminin setinde işler bir türlü istendiği gibi yürümüyor.

Görevimiz Tehlike 7'nin çekimleri sırasında bir dizi aksilik de yaşandı. Önce pandemi yüzünden İtalya'daki çekimler durduruldu. Uzun bir aradan sonra İngiltere'de yeniden kurulan sette de bir kriz çıkmıştı. Cruise, Londra'daki çekimlerde, sosyal mesafe kurallarına uymayan çalışanlara sinirlenmiş ve onlara küfürlü bir dille kurallara uymayanların işine son verileceğini söylemişti. O anlarda yapılan ses kayıtları da basına yansımıştı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum