Berdan Mardini, Fatoş Yelliler, Gökhan Göz ve Gülşah Saraçoğlu cephesinde sular durulmuyor!

Berdan Mardini, Fatoş Yelliler, Gökhan Göz ve Gülşah Saraçoğlu cephesinde sular durulmuyor!
10 Ağustos 2021 - 15:37 - Güncelleme: 10 Ağustos 2021 - 15:41
Beyaz Magazin ortaya çıkardı tüm Türkiye konuştu! Yasak aşkın tüm detayları deprem etkisi yarattı! Ünlü şarkıcı Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler Silahlı saldırıya uğramış gözler Berdan Mardini’ye çevrilmişti! Skandalların ardından gelişmeler arka arkaya gelmiş yasak aşk bombaları bir bir patlamıştı. Gülşah Saraçoğlu’yla aşk yaşayan Gökhan Göz’ün Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler’le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı! İddialara göre Fatoş Yelliler ve Gülşah Saraçoğlu’nun sevgilisi Gökhan Göz arasında bir yasak aşk yaşanmış, 2 çocuğu olan  gerek Fatoş Yelliler, gerekse Gökhan Göz iddiaları reddetse de Beyaz Magazin’den kaçamadı! Plaka detayını Beyaz Magazin ortaya çıkardı! Saldırıdan sonra emniyete Gökhan Göz’ün aracıyla geldiği belgelendi! Beyaz Magazin’in yakın takibi sonuç verdi Gülşah Saraçoğlu aldatıldığını öğrendi. Fatoş Yelliler ve Gökhan Göz’ün yasak aşk yaşadığı, Berdan Mardini’nin Fatoş Yelliler’in vurulmasında azmettiricilik oynadığı iddiaları bomba gibi düştü taşlar yerine oturuyordu! Ortaya çıkan Fatoş Yelliler Gökhan Göz yasak aşk fotoğraflarının ardından  Gökhan Göz Fatoş Yelliler artık konuşma sırası Gülşah Saraçoğlu’ndaydı. Saraçoğlu Beyaz Magazin canlı yayınında her şeyi itiraf etti! İhanetin perde arkasını tek tek anlattı. Gülşah Saraçoğlu yayında dobra açıklamalar yaptı yayınımızın ardından ortalık yangın yerine dönmüştü.  Beyaz Magazin yasak aşk haberiyle gündemi belirledi şok etkisindeki Saraçoğlu iddiaları doğrulamış yaptığı açıklamayla birlikte yasak aşkın olduğunu itiraf etmişti.  Deprem etkisi yaratan haberin ardından geçtiğimiz haftalarda Berdan Mardini’nin “herkes hakettiğini yaşar” açıklamaları olayları yeniden alevlendirmişti. Mermilerin hedefindeki isim yasak aşkın başrolü Fatoş Yelliler de geçtiğimiz gün yaptığı özür paylaşımıyla yasak aşkı birinci ağızdan onayladı. Herkesten özür diledi bu özrün ardından Gökhan Göz ve Berdan Mardini’den cevap geldi dün programımızda bu konuyu uzun uzun masaya yatırdık. Eski eşler eski sevgilililer derken arap saçına dönen yasak aşk zincirinin mağdur aşkı Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz’den bu gelişmelerden sonra barışma fotoğrafı geldi ancak ihbar hattımıza gelen bir fotoğraf ortalığı karıştırır. İddialara göre; Fatoş Yelliler, Gülşah Saraçoğlu’ya barışan eski aşkı Gökhan Göz’ün gönlünü kazanmak için Gökhan Göz ismini koluna kazıttı bitmedi! İhbar hattımıza bomba bir istihbarat geldi Geçtiğimiz aylarda Gülşah Saraçoğlu’nun evinin önüne bir bıçak bırakılarak ünlü modacı tehdit edilmişti bıçağı bırakan kişinin Saraçoğlu’nun sosyal medya hesaplarının yöneticisi Musa Orhan olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak Musa Orhan sadece Beyaz Magazin’e özel açıklamalar yaptı! Orhan’ın iddiaları olay yaratır! Bıçak bırakıp tehdit etme iddiaları yalan mıydı? Musa Orhan Beyaz Magazine ulaştı çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Musa Orhan “Geçtiğimiz günlerde posta kutusuna bıçak bıraktığım yönünde bir iddia ile bana iftira atmışlardı. Daha sonra Gülşah Saraçoğlu Gökhan Göz ile ayrılınca bahsi geçen olayın Gökhan Göz ve avukatı tarafından yapıldığını söyleyerek benden özür diledi.” Dedi. Bu iddialar gündeme bomba gibi düştü.
Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz canlı yayında ilk kez açıkladı “ barıştık ama hiç görüşmedik”
Geçtiğimiz günlerde Beyaz Magazin’e konuk olan ünlü modacı  Gülşah Saraçoğlu “ bu ilişki bitti bir daha tekrarı olmayacak” demişti. Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz bugün canlı yayında Sinem Yıldız’a “ Barıştık fakat henüz yüzyüze görüşemedik” açıklamasında bulundu.       Çiftin evlilik hazırlığında olduğu biliniyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum