Kerimcan Durmaz en büyük hatasını açıkladı!

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan Gör Beni programına Kerimcan Durmaz konuk oldu. Sosyal medyada paylaştığı videolarla şöhrete ulaşan Durmaz, en büyük pişmanlığını ve merak edilenlerini anlattı. Durmaz, Erkan Petekkaya'nın eleştirilerine de cevap verdi.

Kerimcan Durmaz en büyük hatasını açıkladı!
25 Haziran 2021 - 15:01 - Güncelleme: 29 Haziran 2021 - 09:09

İşte Kerimcan Durmaz'ın açıklamalarından satır başları...

Kariyerime bir noktadan sonra şarkıcı olarak devam etmek istiyorum. Tabii bu performans yapmayacağım anlamına gelmez! Durum ne geliştirirse, ne olursa yani rüzgar nereden eserse oradan devam edeceğim. Ama asıl hedefin tabii ki şarkıcı olarak devam etmek. Şarkımın toplan izlenmesi 24 milyon oldu. 3 ay gibi bir sürede…

 

Klibim için çok uğraştım o kadar emek var ki o işe zaten belli oluyor. Çok fazla vakit harcadım, çok mükemmeliyetçi bir insan olduğum için en iyisi olana kadar uğraştım. İlk işim olduğu için sonuçta bir algı var ya ‘Kerimcan ne yapsa kötü olur, ne yapsa taşlarız’ o mevzu bende bir yer ettiği için hep en iyisini yapıp insanların artık ağzına laf vermeyeyim istedim. Çok uğraştığım bir iş oldu. Çok da mutluyum.

 

Benim zor bir eğitim sürecim oldu. Lisedeyken çok zorluklar yaşadım. Okulu bırakıp iş hayatına atılmaya karar verdim sonra liseyi bitirdim. İş hayatına girdim. Hayatım bir şekilde bu noktaya geldi. Zorluk derken akran zorbalığından bahsediyorum.

 

Ünlü olmadan önce makyözdüm. Bu konuda kendi kendimi yetiştirdim diyebilirim. Çok küçük yaştan beri ablamların makyaj malzemeleri ile sürekli kendime bir şeyler deneyerek, YouTube'dan videolar izleyerek, teknikler öğrenerek kendimi geliştirdim. Aslında iş hayatına girmek istediğimde de ünlü bir markada işe başladım ve orada çok profesyonel insanlar tarafından yetiştirildim. Onun akabinde bir müşterim tarafından iş teklifi aldım ve Bakü’ye gittim. Bir güzellik merkezlerinde çalışmak için…


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum