Hakan Taşıyan için uygun donör bulundu

Yaklaşık dört aydır Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören ve karaciğer nakli bekleyen sanatçı Hakan Taşıyan’dan güzel haber geldi.

Hakan Taşıyan için uygun donör bulundu
05 Mart 2021 - 10:12 - Güncelleme: 08 Mart 2021 - 10:00
Sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren şarkıcı Hakan Taşıyan için uygun donör bulundu. İzmir’de bir kadavradan alınan donör, Ankara’ya getirildi.47 yaşındaki sanatçının sosyal medya hesabından şu açıklama yapıldı:"Değerli doktorlarımızın aranan donörün bulunması haberini vermesiyle birlikte, büyük bir sevinç yaşadık. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'ndeki doktorlarımız, yaptıkları tektikler neticesinde donörün uyumlu olduğunu belirterek akşam üzeri 16.00 civarı karaciğer nakil ameliyatına başlamışlardır. Şu anda ameliyat süreci devam etmektedir...

Bu süreçte dualarıyla ve canı gönülden çığ gibi büyüyen sevgileriyle yanımızda olan tüm Hakan Taşıyan sevenlerinin ve gönül dostlarının dualarını bekliyoruz. Ameliyat süreci sonrasında tekrar bilgilendirme yapılacaktır."

NE OLMUŞTU? 
Ankara’da yaşayan Hakan Taşıyan, yaklaşık bir yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı. Ünlü şarkıcı, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak dört ay önce tekrar rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Burada yapılan tetkitlerin ardından Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum