Hakan Altun'dan hayranlarını üzen haber! Konser veremeyecek

Kanal D'de ekrana getirilen 'Şarkılar Bizi Söyler' adlı programın çekimleri öncesinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu iyiye giden Hakan Altun, Bodrum'a giderken tatilden karelerini paylaştı. Paylaşımında dikkat çeken ifadelere yer veren Hakan Altun, 'Eylül ayına kadar konser veremeyeceğim doğrudur!' sözleri ile hayranlarını üzdü.

Hakan Altun'dan hayranlarını üzen haber! Konser veremeyecek
22 Haziran 2021 - 11:10 - Güncelleme: 24 Haziran 2021 - 12:28
Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile birlikte sunuculuğunu üstlendiği Kanal D'de ekrana getirilen 'Şarkılar Bizi Söyler' çekimleri öncesi rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Hakan Altun, hayranlarını korkutmuştu. Durumunun iyiye gitmesinin ardından hastaneden taburcu edilen Altun, İstanbul'da bir süre inzivaya çekilerek dinlendi.

Tatil sezonunu açan Hakan Altun, Bodrum'a giderken keyifli anlarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Teknede çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Altun, şu ifadeleri kullandı: 'Bodrum'da olduğum doğrudur! Sabahları erken kalktığım doğrudur! 14 kilo aldığım doğrudur! Yanımdaki güzel refakatçi Diva'nın benim değil, dostum Ediz'in olduğu doğrudur!

'EYLÜL AYINA KADAR KONSER VEREMEYECEĞİM'

'En iyi tekne arkadaşının teknesidir' sözü doğrudur! Her gün denize girdiğim doğrudur! Eylül ayına kadar konser veremeyeceğim doğrudur!

Dünyalarımın olduğu milyonların içinde yüzdüğüm yalandır! 'Hayatımda sadece doğruları söyleyip, başkalarının haklarını da koruyacağıma' dair babama verdiğim sözü yerine getirdiğim doğrudur!'


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum