Fırat Çelik müjdeyi verdi! Yeni projesi için İstanbul'a geldi

Bir süredir Fransa'da yaşamını sürdüren ünlü oyuncu Fırat Çelik, müjdeli haberi verdi. Yeni projesi için Fransa'dan İstanbul'a geldiğini söyleyen Çelik, hayranlarını heyecanlandırdı. 'Fransa'ya dönecek misiniz?' sorusu yöneltilen Çelik, 'Şu an çok güzel bir proje çıktı. Şimdilik Türkiye'deyim. Orada mekânımız var, biraz zor ama devam ediyoruz.' yanıtını verdi.

Fırat Çelik müjdeyi verdi! Yeni projesi için İstanbul'a geldi
21 Haziran 2021 - 09:31 - Güncelleme: 24 Haziran 2021 - 12:30
Bir süredir ekranlardan uzak olan ve Fransa'da yaşayan Fırat Çelik, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Dijital platformda yayınlanacak olan Saklı adlı dizisi hakkında konuşan Çelik, muhabirlerle sohbet etti.

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisiyle hafızalara kazınan Fırat Çelik, şimdiden heyecanlı olduğunu dile getirirken 'Birebir uyarlama yapıyoruz. İnanılmaz bir kadromuz var. Güzel bir iş çıkaracağımızı inanıyorum' dedi.

 Çelik, 'Dizide danslarınızı görebilecek miyiz?' sorusuna 'Onlar Fransa'da kaldı. Yeğenimle birlikte yaptığım eğlence amaçlı danslardı' yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu Çelik, "Tekrardan Fransa'ya dönecek misiniz?" şeklindeki soruyu ise "Şu an çok güzel bir proje çıktı. Şimdilik Türkiye'deyim. Orada mekânımız var, biraz zor ama devam ediyoruz." diyerek yanıtladı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum