Ünlü oyuncu Sevinç Erbulak, mühendis Volkan Cengen ile nikah masasına oturdu

Ünlü tiyatro sanatçısı Sevinç Erbulak, mühendis Volkan Cengen ile pandemi gölgesinde nikah masasına oturdu. Koronavirüs kurallarına uygun olarak düzenlenen tören, Bosphorus Palace Hotel'de gerçekleşti. Çiftin şahitleri arasında Erbulak'ı' kendisi gibi sanatçı olan annesi Füsun Erbulak da yer aldı.

Ünlü oyuncu Sevinç Erbulak, mühendis Volkan Cengen ile nikah masasına oturdu
22 Haziran 2021 - 11:09 - Güncelleme: 24 Haziran 2021 - 12:28
Ünlü tiyatro sanatçıları Altan Erbulak ve Füsun Erbulak'ın kendileri gibi tiyatro sanatçısı olan kızları Füsun Erbulak, pandemi gölgesinde evlenen isimler arasında yer aldı. Tamamen koronavirüs kurallarına uygun olarak düzenlenen düğün töreniyle Erbulak, mühendis Volkan Cengen ile evlendi. Çiftin şahitleri arasında anne Füsun Erbulak ve damat Volkan Cengen'in dayısı Faruk Kıztan yer aldı.

Davetliler arasında Erbulak'ın teyzesi Ayşe Erbulak ile tiyatro oyuncusu kuzeni Dağhan Külegeç, sanatçılar Halil Ergün, Emre Kınay ile Edip Tepeli – Ayşecan Tatari çifti de düğüne katılan isimler arasında yer aldı.

Düğün sonrası konuşan 46 yaşındaki sanatçı Erbulak, 'Düğün sonrası balayı düşünüyor musunuz?' sorusuna, 'Bir süre İstanbul'da olacağız. Uluslararası dolaşımın açılmasını bekleyeceğiz.' yanıtını verdi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum