Survivor Batuhan, adada kalan isimleri hedef aldı!

TV8'de ekrana getirilen Survivor 2021'e geçtiğimiz hafta Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Bülent karakteri ile popüler olan Batuhan Karacakaya, adaya veda etmesinin ardından verdiği röportajda sert açıklamalarda bulundu. Karacakaya, 'Kırmızı takım gerçekten Survivor'u yaşayan takım. Mavi Takım kesinlikle Survivor falan yaşamadı. Mavi takımdan hiçbir kimse Survivor Şampiyonu olmayı hak etmiyor' dedi.

Survivor Batuhan, adada kalan isimleri hedef aldı!
15 Haziran 2021 - 11:10 - Güncelleme: 21 Haziran 2021 - 09:46
TV8'in en sevilen programlarından olan Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına geçtiğimiz hafta en az SMS oyu alarak veda eden Batuhan Karacakaya, verdiği röportajda sert açıklamalarda bulundu.

'Adada kalmayı senden daha az hak ettiğini düşündüğün biri var mı?' sorusuna yanıt veren Batuhan Karacakaya, şu ifadeleri kullandı:

'Kırmızı takım gerçekten Survivor'u yaşayan takım. Mavi Takım kesinlikle Survivor falan yaşamadı. Mavi takımla birleştikten sonra net bir şekilde anladım.

Diyorlar ki, "Hatırlıyor musun? Bir hafta aç kaldık, Mavi takımdan hiçbir kimse Survivor Şampiyonu olmayı hak etmiyor. Bence kesinlikle Kırmızı takımdan birileri bu şampiyonluğu almalı'

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum