Şeyma Subaşı bebeğini düşürdüğünü sosyal medyadan duyurdu

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşamaya başlamasından sonra hamilelik haberlerini doğrulan Şeyma Subaşı'ndan kötü haber geldi. Attığı her adım olay yaratan Şeyma Subaşı, bebeğinin düşürdüğün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Subaşı, 'Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünü ertelediğimi yazmıştım. Maalesef bu stresin bebeğimin kaybına da neden olduğunu duyurmak zorundayım. Çok üzgünüm.' dedi.

Şeyma Subaşı bebeğini düşürdüğünü sosyal medyadan duyurdu
24 Haziran 2021 - 12:25 - Güncelleme: 29 Haziran 2021 - 09:09
Mohammed Alsaloussi'den geçtiğimiz haftalarda aldığı evlilik teklifi ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, hazırlıklara başlarken hamile olduğu haberlerini de doğruladı. Subaşı, hamilelik haberini vermesinin ardından acı haber geldi.


Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımla bebeğini kaybettiğini duyurdu. Subaşı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

BEBEĞİNİ KAYBETTİ

'Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünü ertelediğimi yazmıştım. Maalesef bu stresin bebeğimin kaybına da neden olduğunu duyurmak zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkürler. Duyguların üstesinden gelmek için zamana ihtiyacım var'

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum