Mustafa Sandal'dan O Ses Türkiye açıklaması...

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Buket Aydın'ın sunuculuğunu üstlendiği Koltuk adlı programının bu haftaki konuğu oldu. Sandal, bir dönem jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye yarışmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sandal, 'O Ses Türkiye jürinin ön planda olduğu bir şovdur. Belki bunun altı en başta çizilmemiştir ama birkaç sezon sonra bunun böyle olduğunu gördük. O Ses Türkiye en önemli müzik yarışmasıdır dersek, yarışmada şampiyon olanların kariyerlerine bakmamız lazım! Şu an ne yapıyorlar! Biz birbirimizi kandırmayalım' dedi.

Mustafa Sandal'dan O Ses Türkiye açıklaması...
21 Haziran 2021 - 09:35 - Güncelleme: 24 Haziran 2021 - 12:29
Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk olan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, O Ses Türkiye ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Buket Aydın'ın 'Acun Ilıcalı tekrar sizi çağırsa O Ses Türkiye'de jüri üyesi olur musunuz?' sorusuna yanıt veren Sandal, 'Acun Ilıcalı bir televizyon dehası. Onun tasarladığı bir projede yer alırım. Biz birlikte son derece profesyonel çalıştık. Hiç problem yaşamadık. Onun çalışma ortamları son derece profesyoneldir. İlla ki O Ses Türkiye olmasına gerek yok, farklı bir projesinde de seve seve yer alırım' dedi.

'O Ses Türkiye aslında bir jüri şovu' açıklamasının ardından yanlış anlaşıldığını sözlerine ekleyen Sandal, şunları söyledi: 'Bu açıklamamın neden yanlış anlaşıldığını anlamadım. Bu o şovu daha eksiltmez. O Ses Türkiye jürinin ön planda olduğu bir şovdur. Belki bunun altı en başta çizilmemiştir ama birkaç sezon sonra bunun böyle olduğunu gördük. O Ses Türkiye en önemli müzik yarışmasıdır dersek, yarışmada şampiyon olanların kariyerlerine bakmamız lazım! Şu an ne yapıyorlar! Biz birbirimizi kandırmayalım

Hem o yarışmacının niyeti hem de o ekibin niyetiyle alakalı bir durum bu... Yarışmacının arkasında durmak önemli... Proje bazlı bu işler... 'Gel sana bir şarkı yapalım' ile dönmüyor artık işler. Projenin gerçekten bir tasarımı olması lazım.'


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum