Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar'ın 1 hafta önce boşandığı ortaya çıktı

Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği Gülben karakteri ile adından söz ettiren Merve Dizdar geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Çok Güzel Hareketler 2 programının yıldızı Gürhan Altundaşar ile ayrıldığını duyurdu. Ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşerken olayın perde arkası da ortaya çıktı. Çiftin tek celsede boşandığı ve birbirinden herhangi bir talepte bulunmadığı öğrenildi.

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar'ın 1 hafta önce boşandığı ortaya çıktı
17 Haziran 2021 - 10:54 - Güncelleme: 21 Haziran 2021 - 09:41
2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile nikah masasına oturan Masumlar Apartmanı dizisiyle yıldızı parlayan Merve Dizdar cephesinde üzücü bir gelişme yaşandı. Dizdar, eşi ile ayrıldıklarını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Ünlü oyuncu, paylaşımında, 'Gürhan'la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler' ifadelerini kullandı.Snob Magazin'in edindiği bilgiye göre; Ünlü çift, geçtiğimiz hafta sessiz sedasız boşanmış. Dizdar ve Altundaşar'ın birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadıkları öğrenildi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum