Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan ile kavgasının perde arkasını anlattı! "Bizi tahrik ettiler!"

Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan, geçen günlerde girdikleri polemik ile magazin dünyasını derinden sarstı. Mehmet Ali Erbil'in, "Geçmişi temiz olsa iftar programı da sunardı. Televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor" sözleriyle başlayan polemik, Seda Sayan'ın "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var. Bence işine bak, ruhunu arındır" sözleri ile kızıştı. Kısa sürede barışan ikili, akıllarda soru işaretleri bıraktı. Konuyla ilgili yeni bir açıklamada bulunan Mehmet Ali Erbil, kavganın perde arkasını anlattı...

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan ile kavgasının perde arkasını anlattı! "Bizi tahrik ettiler!"
23 Haziran 2021 - 12:34
Her şey Mehmet Ali Erbil'in Tolga Yüce'nin "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar" sözünü Instagram'da paylaşmasıyla başladı.

Erbil'in bu açıklamasının ardından Seda Sayan'dan çok sert yanıt geldi.

Sayan, "Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini belirten Seda Sayan "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır" yazdı.


'İFTİRA DEĞİL YANLIŞ AÇIKLAMA'

Seda Sayan bu paylaşımı kendi de paylaştı ardından ise şoke eden iddiasıyla ilgili geri adım attı.

Seda Sayan açıklamasında şunları söyledi: "Şahsıma yapılan ağır hakaretlerden sonra öfkeyle ayrılık sebebi olan aldatmayı tecavüz diye yanlış dile getirdim. İftira değil yanlış açıklama oldu."

Mehmet Ali Erbil, dostlarıyla birlikte önceki gün bir restoranda görüntülendi. Son günlerde çıkan haberlerle ilgili Erbil, sessizliğini bozdu.

"Seda bunun açıklamasını yaptı. Benim iki tane kızım var, bu leke ile yaşamak kolay değil.

50 yıllık sanat hayatımda böyle bir durumla anılmadım. Biz 35 senedir Seda ile birlikteyiz. Onun annesi benim annem gibidir. Ben onun annesine anne derim. Çocukları da benim çocuğum gibidir.Miami dönüşü Seda ile birlikte yemek yiyeceğiz, bize yakışmaz küslük. İkinci, üçüncü şahıslar tahrik etti bizi. Bu dostluk öyle kolay kolay bozulmaz" şeklinde konuştu. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum