Demet Akalın Magazin Masası'na cevap verdi! İşte o mesaj...

Korona olan Demet Akalın, hakkındaki iddialara ilk kez Magazin Masası'nın Instagram hesabına yorum yaparak cevap verdi. Bu yorum ise Söylemezsem Olmaz programına konu oldu.

Demet Akalın Magazin Masası'na cevap verdi! İşte o mesaj...
18 Şubat 2021 - 11:49 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 11:35
Yapımcılığını Bilal Özbilge’nin üstlendiği, Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto’nun sunumuyla ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz, gündemi belirlemeye devam ediyor.

Ekranların fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ da bugün, Okan Kurt Demet Akalın çifti korona virüse yakalanmıştı. Demet Akalın, hastalığı Uludağ tatilinde kaptıklarını söylemişti. Konuyla ilgili açıklama yapan Demet Akalın, "Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. Ne cahillik" ifadesini kullanmıştı.
Yeni bir iddiaya göre; Okan Kurt hastalık sürecini ağır geçirdiği ve ciğerlerinde lekelerin tespit edildiği konuşuluyor.

İlk kez Söylemezsem Olmaz’a konuşan Demet Akalın “ Birlikte Uludağ’a gittiğimiz arkadaşlarımız 5 gün korona teşhisi ile hastanede yatmışlar ve bizlere söylememişler bu bir vebaldir!

Bizim ufak çocuğumuz var çok ayıp yaptıkları. Okan’da çok kızdım küçücük oda da maskesiz oturdu. Ben hastalığımı öğrendikten sonra selam verdiğim arkadaşlarımı bile arayarak haber verdim ayıptır ayıp” Dedi.

Okan Kurt’un sağlık durumu ile ilgili “ Yarın karantinası bitiyor sağlığı gayet iyi” açıklamasını yaptı.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları