Burcu Biricik'in marka için verdiği pozlar olay yarattı

Kanal D'de ekrana getirilen Camdaki Kız dizisinde hayat verdiği Nalan karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Burcu Biricik, bir markanın yüzü oldu. Objektif karşısına geçen ünlü oyuncu Biricik, çekimden kareleri sosyal medya hesabından 'Summer & Happiness' notuyla paylaştı. Güzel oyuncunun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Burcu Biricik'in marka için verdiği pozlar olay yarattı
24 Haziran 2021 - 12:21
Kırmızı Oda dizisinde Feyyaz Şerifoğlu ile partner olması ve ekran uyumunun beğenilmesiyle kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan Burcu Biricik daha sonra Netflix için hazırlanan Fatma dizisinde bir seri katile dönüşen Fatma'yı başarıyla canlandırdı.

Fatma dizisinin ardından Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Feyyaz Şerifoğlu ile yeniden kamera karşısına geçen Burcu Biricik, stara dönüşürken dünyaca ünlü bir giyim markasıyla anlaştı.

Dünyaca ünlü bir giyim firmasıyla anlaşan Burcu Biricik, reklam çekimlerinde verdiği pozlarla göz kamaştırdı. "Summer & Happiness" (Yaz ve mutluluk) notuyla paylaştığı fotoğraflar kısa sürede binlerce beğeni aldı.

İşte Burcu Biricik'in beğeni toplayan o pozları:

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum