Bu sefer geri dönüş yok! Sadakatsiz'de ayrılık kesinleşti!

Bu sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan Sadakatsiz, Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Reyting tablosunda her hafta iyi sonuçlar elde eden dizinin, bu hafta da büyük sürprizleri var. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen üçlüsünün oyunculukları oldukça beğeniliyor. Şimdi bu üçlüye bir isim daha katılacak ve beklenen ayrılık da yaşanacak.

Bu sefer geri dönüş yok! Sadakatsiz'de ayrılık kesinleşti!
23 Şubat 2021 - 10:38 - Güncelleme: 24 Şubat 2021 - 12:40
2021 Survivor yarışmasına katılıp elenen Cemal Hünal'ın Sadakatsiz dizisine katılacağını duymuştuk. Hünal, Asya'ya yakınlığı ile dizideki tüm dengeleri değiştirebilir. Dizinin 19. Bölümünde hikayeye dahil olan Hünal, daha ilk gelişinde Volkan'a temiz bir dayak atacak. Volkan ile Derin arasındaki sorunlar da büyüyecek. Volkan'ın hala Asya'yı seviyor olması Derin'i çileden çıkaracak. Derin, Volkan'a mesaj bırakıp kendi yoluna bakacak.


Asya'nın eski arkadaşı Sinan, Asya'yı görmeye gelir. Eski bir arkadaşını görmüş olan Asya ise bu duruma çok sevinir. Sinan'nın teklifiyle Asya küçük bir tatil için İstanbul'a gelir. Volkan Ali'yi arayıp annesinin nerede olduğunu sorunca aldığı cevap karşısında çılgına döner. İstanbul'a Asya ve Sinan'ın yemek yediği otele baskın yapar. Ancak bu kez yakayı öyle kolay sıyıramayacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları